Комплектація

Комплектація

Додаткова опція авторського нагляду. Закупівля та організація логістики всього необхідного на об’єкт.
До складу дизайн-проекту входить специфікація (таблиця, в якій вказані матеріали, меблі, освітлення тощо) та за бажання Ви можете займатися комплектацією свого ремонту самостійно.

Ну а якщо у Вас немає часу чи бажання займатися організацією доставок, то наші менеджери з комплектації зроблять це за Вас.
Ми беремо на себе переговори з менеджерами та уточнення деталей кожного замовлення, перевіряємо рахунки та артикули, формуємо замовлення, контролюємо терміни, заявлені постачальником і нагадуємо їм про своєчасне відвантаження, ведемо комунікацію з будівельниками та спільно плануємо, коли пора доставити на об’єкт, організовуємо доставку та прийом товару на об’єкті.

Якщо хочете максимально прискорити процес ремонту – організовуємо оренду складу для завчасної закупівлі товарів, їх консолідації за групами на складі та оптовими поставками на об’єкт.

Інші послуги

Технічний нагляд

За потреби та бажання клієнта ми залучаємо партнерів для надання послуги технічного нагляду. Наші партнери мають відповідні кваліфікаційні сертифікати, видані архітектурно-будівельною атестаційною комісією.

Все включено

Хочете, щоб ремонт приніс Вам задоволення? Так буває). Чи не вірите, що це може бути максимально легко і без стресу? Чи не хочете комунікувати з будівельниками? Віддайте цю справу професіоналам!

Дизайн інтер’єру

Мрієте про створення ідеального простору для життя чи роботи? Хочете, щоб у Вас була затишна атмосфера, гармонія колірних рішень, різні сценарії освітлення, зручно та ергономічно розташовані розетки та техніка, а фото Вашого інтер'єру виглядали, як з обкладинки топових журналів?

Авторський нагляд

Яким би прекрасним не був проект, завжди є деякі непередбачувані обставини, які людині непідготовленій можуть принести масу неприємних емоцій. Буває, що в процесі реалізації якісь артикули закладених у проект товарів знімаються з виробництва.

FAQ

ЩО ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТАЦІЮ?

ВИ ПРАЦЮЄТЕ В РАМКАХ МОГО БЮДЖЕТУ?

ЧИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ КОМПЛЕКТАЦІЇ ОКРЕМО?

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ ЇЗДИТИ ПО САЛОНАХ МЕБЛІВ ТА ОСВІТЛЕННЯ?

ЧИ Є У ВАС МІСЦЕ, ДЕ ЗБЕРІГАТИ ТОВАРИ, ЯКІ ПРИЇДУТЬ РАНІШЕ, НІЖ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ НА ОБ'ЄКТІ?

Проєкти

Спальня

Спальня

Київська область, с. Святопетрівське
Гостьовий санвузол

Гостьовий санвузол

Київська область, с. Святопетрівське
Дитяча хлопчика

Дитяча хлопчика

Київська область, с. Святопетрівське
Басейн та зона відпочинку

Басейн та зона відпочинку

Київська область, с. Святопетрівське
Кухня і передпокій

Кухня і передпокій

м. Київ, ЖК Rybalsky
Кімната для гостей

Кімната для гостей

м. Київ, ЖК Rybalsky