Все включено

Все включено

Пакет «Все й одразу».
Хочете, щоб ремонт приніс Вам задоволення? О так, так буває).
Чи не вірите, що це може бути максимально легко і без стресу? Чи не хочете комунікувати з будівельниками? Віддайте цю справу професіоналам!

Пакет «Все включено» – повний супровід проекту.

Що ми робимо?
Послуга «Все включено» – це створення дизайн-проекту, авторський нагляд та комплектація.
Також, ми беремо на себе всю комунікацію з будівельниками та підрядними організаціями: постачальниками, проектантами та монтажними організаціями з опалення, водопідготовки, вентиляції та кондиціювання, «розумного будинку», систем автоматизації та диспетчеризації.
Ми складаємо план-графік ведення робіт за проектом: черговість робіт та їх тривалість, послідовність та поетапність закупівель/замовлень, погодження графіка з клієнтом та будівельниками.

90% наших проектів ми проводимо саме у такому форматі. Для нас це неймовірна можливість досягти максимальної відповідності нашого задуму та готового об’єкту нерухомості. Це невимовне відчуття, коли те, що спочатку було в голові і на папері стає реальністю. Про те, як роблять ремонти, ходять легенди. Кількість можливих факапів у ремонті без фахівців іноді, здається, прагне безкінечності. Але є хороша новина – всього цього можна уникнути. І ми готові допомогти Вам!

Інші послуги

Дизайн інтер’єру

Мрієте про створення ідеального простору для життя чи роботи? Хочете, щоб у Вас була затишна атмосфера, гармонія колірних рішень, різні сценарії освітлення, зручно та ергономічно розташовані розетки та техніка, а фото Вашого інтер'єру виглядали, як з обкладинки топових журналів?

Авторський нагляд

Яким би прекрасним не був проект, завжди є деякі непередбачувані обставини, які людині непідготовленій можуть принести масу неприємних емоцій. Буває, що в процесі реалізації якісь артикули закладених у проект товарів знімаються з виробництва.

Комплектація

Додаткова опція авторського нагляду. Закупівля та організація логістики всього необхідного на об'єкт. До складу дизайн-проекту входить специфікація (таблиця, в якій вказані матеріали, меблі, освітлення тощо) та за бажання Ви можете займатися комплектацією свого ремонту самостійно.

Технічний нагляд

За потреби та бажання клієнта ми залучаємо партнерів для надання послуги технічного нагляду. Наші партнери мають відповідні кваліфікаційні сертифікати, видані архітектурно-будівельною атестаційною комісією.

FAQ

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДИЗАЙН-ПРОЄКТ?

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ, ЯК КЛІЄНТУ, БРАТИ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ ПРОЄКТУ?

ЧИ ПОТРІБНИЙ ДОСТУП НА ОБ'ЄКТ?

ЧИ ПІДПИСУЄТЕ ВИ ДОГОВІР?

ЩО ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТАЦІЮ?

ЧИ Є У ВАС МІСЦЕ, ДЕ ЗБЕРІГАТИ ТОВАРИ, ЯКІ ПРИЇДУТЬ РАНІШЕ, НІЖ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ НА ОБ'ЄКТІ?

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ МАТЕРІАЛ СПОДОБАВСЯ, А НАЖИВО - НІ, АБО ЯКЩО ТОВАР ЗНЯЛИ З ВИРОБНИЦТВА?

ЧИ ЗМОЖЕТЕ У ПРОЦЕСІ РОЗРАХУНКУ ПІДКАЗАТИ, НА ЧОМУ МОЖНА ЗАОЩАДИТИ?

Проєкти

Спальня

Спальня

Київська область, с. Святопетрівське
Гостьовий санвузол

Гостьовий санвузол

Київська область, с. Святопетрівське
Дитяча хлопчика

Дитяча хлопчика

Київська область, с. Святопетрівське
Басейн та зона відпочинку

Басейн та зона відпочинку

Київська область, с. Святопетрівське
Кухня і передпокій

Кухня і передпокій

м. Київ, ЖК Rybalsky
Кімната для гостей

Кімната для гостей

м. Київ, ЖК Rybalsky