Технічний нагляд

Технічний нагляд

За потреби та бажання клієнта ми залучаємо партнерів для надання послуги технічного нагляду. Наші партнери мають відповідні кваліфікаційні сертифікати, видані архітектурно-будівельною атестаційною комісією.

Технічний нагляд є контроль виконання робіт, а також – контроль використання матеріалів відповідно до встановлених вимог.
Технічний нагляд здійснюється протягом всього періоду будівництва або ремонту. Наші партнери стежать, щоб проектні рішення були дотримані разом із державними стандартами, будівельними нормами та правилами, а також здійснюють нагляд за якістю та обсягами виконуваних за договором підряду робіт.

Ціна розраховується індивідуально під об’єкт.
Залежно від об’єкта для інтер’єрів ціна варіюється від 1 до 2% від суми вартості будівельно-монтажних робіт, інженерних комунікацій та будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Інші послуги

Все включено

Хочете, щоб ремонт приніс Вам задоволення? Так буває). Чи не вірите, що це може бути максимально легко і без стресу? Чи не хочете комунікувати з будівельниками? Віддайте цю справу професіоналам!

Дизайн інтер’єру

Мрієте про створення ідеального простору для життя чи роботи? Хочете, щоб у Вас була затишна атмосфера, гармонія колірних рішень, різні сценарії освітлення, зручно та ергономічно розташовані розетки та техніка, а фото Вашого інтер'єру виглядали, як з обкладинки топових журналів?

Авторський нагляд

Яким би прекрасним не був проект, завжди є деякі непередбачувані обставини, які людині непідготовленій можуть принести масу неприємних емоцій. Буває, що в процесі реалізації якісь артикули закладених у проект товарів знімаються з виробництва.

Комплектація

Додаткова опція авторського нагляду. Закупівля та організація логістики всього необхідного на об'єкт. До складу дизайн-проекту входить специфікація (таблиця, в якій вказані матеріали, меблі, освітлення тощо) та за бажання Ви можете займатися комплектацією свого ремонту самостійно.

FAQ

ЧИ ЗМОЖЕТЕ У ПРОЦЕСІ РОЗРАХУНКУ ПІДКАЗАТИ, НА ЧОМУ МОЖНА ЗАОЩАДИТИ?

ЧИ ПРИВ'ЯЗУЄТЬСЯ БЮДЖЕТ ДО КАЛЕНДАРНОГО ГРАФІКА?

ЧИ ВРАХОВАНО В БЮДЖЕТІ МОЖЛИВІ ЗМІНИ ЦІН НА РИНКУ?

Проєкти

Спальня

Спальня

Київська область, с. Святопетрівське
Гостьовий санвузол

Гостьовий санвузол

Київська область, с. Святопетрівське
Дитяча хлопчика

Дитяча хлопчика

Київська область, с. Святопетрівське
Басейн та зона відпочинку

Басейн та зона відпочинку

Київська область, с. Святопетрівське
Кухня і передпокій

Кухня і передпокій

м. Київ, ЖК Rybalsky
Кімната для гостей

Кімната для гостей

м. Київ, ЖК Rybalsky